Aktuality

Přečtěte si, co je u nás nového. Ať už vás zajímá, co se děje v našem penzionu, bistru a pražírně, nebo jste zvědaví, jak zrovna teď žije příroda v našem kraji, tady jste na tom správném místě.

Foto hradu Bezděz

S koncem prázdnin nekončí výlety ani chuť na výběrovou kávu!

Vyčerpávající horka vystřídal déšť a chladnější teploty, příroda se začíná připravovat na podzimní dny. Prázdniny skončily, rodiče se svými potomky zahájili nájezdy zejména na papírnictví a knihkupectví, aby bylo do další školní etapy vše důkladně připraveno. Pokud v někom z vás nastávající období vyvolává lehký smutek, vězte, že zářijové výlety mají rovněž své autentické kouzlo. Tak hurá třeba na Bezděz!

Kdo stojí za naší kávou: Olga Malinovská a Ivan Dvořák

Od začátku našeho blogu podáváme ke kávě také příběhy. Nejen o tom, kde vyrostla, ale také o tom, jací lidé se v pozadí starají, abyste si ji mohli doma pohodlně vychutnat. Tentokrát přišel čas vyzpovídat naše zkušené kolegy Olgu a Ivana.

Kokořínský rychlík a Kokostezky lákají cyklisty

Kokořínsko nabízí skvělé podmínky nejen pro pěší turisty. Na své si tady přijdou také milovníci kol. Z Prahy sem pohodlně dojedete sezónním rychlíkem a pak už vám nic nebrání vychutnávat si krajinu okolo četných cyklostezek.